1979 yılında İstanbul’un kalbinde kurulan Zeki Bilardo, o günden bu yana spor sektörünün en önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Bilardo, carrom, snooker masaları ve özel tasarımlar konusunda Türkiye’nin ana kaynağı olarak, tutku, kalite ve mükemmellik ilkeleriyle yolumuza devam ediyoruz.

Zeki Bilardo olarak, 40 yılı aşkın süredir sadece en kaliteli masaları geliştiriyor, uluslararası arenada adımızdan söz ettiriyoruz. Her bir ürünümüzde yüksek kalite standartlarını ve detaylı işçiliği ön planda tutuyor, bu sayede dünya çapında 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşıyoruz. Spora olan tutkumuz, tasarımlarımızın her bir detayına yansıyor.

Dünya Bilardo Federasyonu (UMB), Avrupa Bilardo Federasyonu (CEB) ve Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) gibi prestijli kuruluşlarla iş birliklerimiz, uluslararası alanda tanınmamızı ve tercih edilmemizi sağlamıştır. 1994 yılında Türk Standartları Enstitüsü’nden aldığımız Kalite Uygunluk Belgesi ve Üretim Yeterlilik Belgesi ile kalitemizi tescilledik. Zeki Bilardo olarak, profesyonel şampiyonalarda kullanılan TSE belgeli bilardo masalarını üretme gururunu yaşıyoruz.

2025 yılına kadar Türkiye Bilardo Federasyonu’nun resmi sponsoru olarak, bilardo sporunun gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Spora olan bağlılığımız, tasarım ve işçilik konusundaki mükemmeliyetçiliğimizle birleşerek, dünyanın dört bir yanındaki bilardo severlere en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Zeki Bilardo, spora olan sevginizde sizinle birlikte. Mükemmellik peşinde, kaliteden ödün vermeden ilerliyoruz. Bizimle birlikte, bilardonun keyfini çıkarın.